Turkusowa Mea i złota polska jesień

Turkusowa tapicerka wózka dziecięcego Mea pięknie prezentuje się na tle złotej polskiej jesieni. Dagmara zadbała, by jej synek Piotruś miał piękne zdjęcia w swoim pamiątkowym albumie z dzieciństwa, a przy okazji podzieliła się nimi z nami. Musimy przyznać, że kolorowe liście są wspaniałym tłem dla jasnej sylwetki Mei. Biały stelaż i biały dół gondoli dodatkowo rozjaśniają wózek i nadają mu eleganckiego charakteru.

Piotruś chętnie śpi w wózku podczas jesiennych spacerów, co doskonale widać na zdjęciach. Przypomnijmy, że wózek dla dzieci Mea wyposażony jest w materacyk obszyty tkaniną aloewera z aloesem i jonami srebra. Zapewnia ona idealne warunki do snu i odpoczynku dziecka. Z kolei długa gondola (86 cm) gwarantuje wystarczająco dużo miejsca nawet dla kilkumiesięcznego bobasa i spokojnie wystarczy dziecko do czasu przejścia na spacerówkę.

Dagmara często korzysta z uchwytu na kubek montowanego na ramę wózka. Często zabiera z sobą na spacer wodę, a w chłodniejsze dni ciepłą herbatę lub kawę. Regulowana rączka w wózku Mea ustawiona jest w pozycji pośredniej, nie najniższej i też nie najwyższej. Dagmara dostosowała jej wysokość do swojego wzrostu. W końcu komfort rodzica też jest bardzo ważny.

Zobaczcie wspaniałe zdjęcia Dagmary z jesiennego spaceru z synem Piotrem:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *